top of page

TUTAJ
 

ZACZYNA SIĘ
 

WASZA

HISTORIA

Na początku 2016 r. nawet nie przyszło nam
 nawet do głowy, żeby zająć się ślubami. Filmowaliśmy wszystko, tylko nie śluby. Aż pewnego dnia znajomi zapytali
 nas, czy nagramy im film z wesela. Powiedzieliśmy "nie, ale możemy narysować wasze wspomnienia ". Zgodzili się, a my zaczęliśmy nowy rozdział.

 

Towarzyszymy Wam tego dnia od samych przygotowań, aby zapisać najcenniejsze dla Was wspomnienia: niepowtarzalne uśmiechy, entuzjastyczne okrzyki i oklaski uznania. Pozwólcie nam być z Wami tego wyjątkowego dnia.


Lubimy pracować z ludźmi, którzy chcą czegoś innego z którymi możemy się zaprzyjaźnić i możemy opowiedzieć ciekawą historię. Lubimy też bardzo śluby klimatyczne, rodzinne, ciepłe. Dla nas najważniejsze są zawsze prawdziwe emocje, klimat i to co się dzieje pomiędzy ludźmi czyli Wami.

 

Nie ma ograniczeń i barier, nie ma rzeczy niemożliwych. Posuwamy się tak daleko, jak pozwoli nam wyobraźnia. Pracujemy w Polsce i na świecie. Lubimy jak zabieracie nas ze sobą w podróż. Chcemy, żebyście pokazali nam swój świat, a my, przedstawimy go z takiej strony, której sami go jeszcze nie znacie.

Świetnie się rozumiemy , dlatego nasze filmy nie są dziełem przypadku. Dzień Waszego ślubu to nie czas na eksperymenty i błędy. Doskonale rozumiemy to, że musimy być doskonałymi obserwatorami. Mamy świadomość jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność, i za każdym razem robimy wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ale to nie warsztat, a serce podpowiada nam najpiękniejsze kadry.

Jesteście różni - delikatni, romantyczni, silni, energiczni, skryci, dowcipni. Wszyscy jesteście tak piękni i wyjątkowi. Dlatego pragniemy poznać Was jak najlepiej, dowiedzieć się co lubicie, jak spędzacie wolny czas, co Was śmieszy, a co denerwuje. Im więcej nam powiecie, tym lepiej!

FILM

KREATYWNY

Film trwający 2-4 min


Film reportażowy trwający 25-35 min

Cały "surowy" materiał jaki nagramy


INSTA story - zdjęcia gotowe do publikacji w internecie już w dniu ślubu przesyłane Wam mailem lub za pośrednictwem komunikatora

Filmowanie do godziny 23:30, najczęściej od południa, chyba, że ustalimy inaczej

Sesja plenerowa w dniu ślubu - rano lub w trakcie trwania przyjęcia weselnego

Dojazd na miejsce w granicach Polski - cenę poza granicami kraju ustalamy indywidualnie

 

 

Inwestycja: 7500 PLN

FILM KREATYWNY

PLUS FOTOGRAFIE

Wiele par uwielbia nasz styl, więc poza filmem robimy dla nich również zdjęcia.

To dla nas spore wyzwanie, ale uwielbiamy to robić! Nie zdajecie sobie sprawy jak ogromną przyjemnością jest zrobienie dla Was dwóch wyjątkowych rzeczy.
 

Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, koniecznie zarezerwujcie kilka dodatkowych godzin w dniu poprzedzającym ślub na sesję pełną emocji, śmiechu i zabawy. Oczywiście czas, który spędzimy, zawiera się w cenie.

W tej opcji otrzymujecie film i zdjęcia w jednym stylu, korespondujące ze sobą i uzupełniające się. Tak samo nasycone emocjonalnie, budujące razem Wasze wspomnienia.

Oprócz materiałów zawartych w opcji FILM KREATYWNY otrzymacie 400-600 fotografii.

Inwestycja: 9000 PLN

WARIANTY

DODATKOWE

Możemy umówić się na sesję plenerową zanim spotkamy się na Waszym ślubie albo kiedy już się poznamy, a weselne emocje nieco opadną. W czasie trwania tej sesji stworzymy dla Was krótki materiał filmowy i fotograficzny, którego fragmenty - być może - znajdą się w Waszym przyszłym filmie. Możemy pójść na spacer po mieście, wybrać się w góry, nad morze, a nawet na Santorini lub dalej. Zróbmy razem coś wyjątkowego.

Inwestycja: 2000 PLN

 

long.jpg

Film
kreatywny

Często chcecie zobaczyć jak wygląda film pełnej długości. Kliknijcie na zdjęcie obok i zobaczcie 

reportaże pełnej długości.

Zastanawialiście się czym jest tak naprawdę film ślubny? Na pewno nie zapisem zdarzeń, ale zatrzymaniem chwili i uwydatnieniem emocji. To one są niepowtarzalne i wyjątkowe tego dnia. Tak jak klimat panujący od porannych przygotowań aż po zabawę do utraty tchu. Nie nagrywamy filmów o ubieraniu butów, wiązaniu krawata albo zapinaniu sukienki. Nie nagrywamy filmów o śpiewaniu "Sto lat!", ani tańczeniu z rodzicami w kółku. Staramy się oddać atmosferę tego dnia przez emocje Wasze i Waszych bliskich. Łączymy obraz z muzyką i kolorem tak, żeby obudzić wspomnienia tego magicznego czasu. Opowiadamy o miłości, która Was połączyła, o uczuciu i radości, jaką wzbudza widok siebie nawzajem. Już teraz decydując się w współpracę z nami pomyślcie jak zagospodarować czas, żeby w wieczór przed ślubem pójść z nami coś nagrać. Najlepiej, jeżeli będziemy wtedy sami. Tylko Wy i my. Bez świadków, znajomych, rodzeństwa. Będziecie mogli do woli śmiać się albo pomilczeć i patrzeć sobie głęboko w oczy. Kto wie co powie wyobraźnia. Kto wie, co  powie chwila.

Jeśli jesteście gotowi wybrać któryś z pakietów albo jeszcze nie wiecie, na który się zdecydować, po protu odpowiedzcie na ten e-mail i napiszcie kiedy możemy umówić się na Facetime lub WhatsApp, aby się poznać i porozmawiać o tym, co od nas dostaniecie. Możecie też od razu napisać na numer telefonu i spróbujemy ASAP zgrać kalendarze. Kiedy się widzimy?

bottom of page